[ad_1]

6 مزیت طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای و پیشرفته این روزها از جمله کارهاییست که هر کسب و کاری باید پیش از شروع، به آن فکر کند. چرا که در دنیای امروز که وابسته به تکنولوژی است دیگر مخاطبان شما در روزنامه ‌ها و دفترچه تلفن ‌ها به دنبال شما نمی‌گردند بلکه شما در اغلب مواقع توسط گوگل به آنها معرفی می‌شوید.
بنابراین با داشتن یک وبسایت حرفه ای و بهینه ‌سازی آن می‌توانید کاری کنید تا شما هم در میان رقبایتان دیده شده و مطرح شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که شما همیشه باید در مقایسه با رقبایتان برتر دیده شوید. این مساله اهمیت طراحی سایت حرفه ای را دو چندان می‌کند.
اگر هنوز مطمئن نیستید که داشتن یک سایت حرفه ای و پیشرفته چه مزایایی برایتان دارد، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

6 مزیت طراحی سایت حرفه ای

تاثیر اولیه بهتری به روی مخاطب خواهید داشت

وب سایت یک شرکت در اغلب مواقع اولین جاییست که مخاطب و مشتری آینده او با آن برخورد خواهد کرد. بنابراین بسیار مهم است که این برخورد اولیه چه تاثیری به روی این افراد داشته باشد.
هرچه وب سایت شما عملکرد بهتر و جذابیت بیشتری داشته باشد، طبیعیست که مخاطبان بیشتر به سمتتان جذب شوند. آمار نشان می‌دهد تقریبا بیش از 90 درصد افرادی که وارد یک وب سایت می‌شوند اعتمادشان براساس خوب یا بد بودن طراحی وب ‌سایت کم و زیاد می‌شود. هر چه طراحی سایت حرفه ای و پیشرفته ‌تر باشد، مخاطبان برای خرید کردن بیشتر به آن اطمینان می‌کنند.
در نظر داشته باشید، وب سایت شما همانند ویترین فروشگاه شما در اینترنت است. اگر نتوانید مخاطب را جذب کنید به راحتی از کنار شما رد شده و به سراغ رقبایتان می‌روند.
طراحی ‌سایت حرفه ‌ای کاری می‌کند مخاطب با دیدن وب ‌سایت شما ترغیب شود در آن به جستجو بپردازد و احساس خوبی داشته باشد.

در جستجوهای گوگل بالاتر نمایش داده می‌شوید

سئو یکی از مهم ‌ترین نکات در دنیای بازاریابی آنلاین است. بهینه سازی سایت به این دلیل انجام می‌شود که امتیاز بالاتری در نتایج موتورهای جستجو کسب کنید.
آمار نشان می‌دهد مخاطبان اغلب برروی اولین یا دومین سایتی که در نتایج جستجوی مورد نظرشان در گوگل مشاهده می‌کنند، کلیک خواهند کرد.
بنابراین باید تمام تلاشتان را بکنید تا حداقل در صفحه اول این نتایج قرار بگیرید و یا بتوانید خودتان را به رده اول یا دوم برسانید. بهینه‌سازی موتور جستجو به طرق مختلفی انجام می‌شود که بخشی از آن مربوط به طراحی سایت است.
هر چه مخاطب بیشتر روی سایت شما بماند و صفحات بیشتری را مشاهده کند شما امتیاز بیشتری در نتایج جستجو کسب خواهید کرد. با در نظر داشتن اینکه در اغلب مواقع فردی که سایت شما را باز می‌کند در همان 5 ثانیه اول تصمیم می‌گیرد به روی سایت شما بماند یا خیر، باید سایتی ارائه دهید که در همین چند ثانیه نظر او را به خود جلب کند.
یک طراحی ‌سایت حرفه ‌ای و داشتن یک هاستینگ مناسب که سرعت بارگذاری سایت را بالا ببرد تا حد زیادی می‌تواند شما را در این مرحله کمک کند.

رقبایتان را به چالش بکشید

هرقدر هم در کسب و کارتان نوآوری داشته باشید باز هم نمی‌توانید منکر وجود رقبایتان شوید. این را در نظر داشته باشید که همیشه مخاطبانتان پیش از تصمیم‌گیری، شما را با رقبایتان مقایسه می‌کنند.
بنابراین باید در این مقایسه سربلند بیرون بیایید و پیروز شوید. طراحی ‌سایت حرفه ‌ای در این مرحله به شما کمک خواهد کرد فقط با چند ترفند ساده یک قدم از رقیب تان جلو بیافتید و بتوانید مخاطبان بیشتری را به سمت خود بکشانید.
یک طراح سایت حرفه ‌ای تجربه این کار را دارد و می‌تواند با چند کد ساده و در عین حال قدرتمند، وب سایت شما را طوری طراحی کند که نه تنها در نگاه اول مخاطب را به سمت خود بکشاند بلکه به قدری تمیز و مرتب طراحی شده باشد که موتورهای جستجو آن را مناسب و جذاب بدانند.

بر سر زبان‌ها خواهید افتاد

اگر یک وب‌ سایت حرفه ‌ای داشته باشید که مخاطبتان را به خوبی جذب کرده و در موتورهای جستجو نیز عملکرد خوبی داشته باشد حتی خیلی سریع‌تر از تبلیغات نتیجه خواهید گرفت و شناخته خواهید شد.
چرا که در اغلب مواقع وقتی افراد از عملکرد وب ‌سایتی رضایت کافی داشته باشند درباره آن با دیگران صحبت کرده و ناخودآگاه برای آن تبلیغ خواهند کرد.
بنابراین با طراحی سایت حرفه ای می ‌توانید تیم بازاریابی تان را از بین مخاطبانتان ایجاد کنید و خیلی سریع بر سر زبان‌ها بیافتید. هر چه بیشتر درباره شما و وب ‌سایتتان صحبت شود، ترافیک بیشتری کسب خواهید کرد و افراد بیشتری برروی سایت شما به جستجو خواهند پرداخت. هرچه ترافیک سایت شما بیشتر شود عملکرد بهتری در سئو خواهید داشت.

مشتریان بیشتری کسب می‌کنید

همانطور که به آن اشاره شد، طراحی ‌سایت حرفه ‌ای می‌تواند موجب مطرح شدن شما شده و ترافیک بیشتری را برای سایت شما جذب کند. هر چه در سئو عملکرد بهتری داشته باشید، بر سر زبان‌ها بیافتید، اعتماد مخاطبانتان را کسب کرده و ترافیک بیشتری برای سایتتان ایجاد کنید، فروش بیشتری نیز خواهید داشت.
این نکته را در نظر داشته باشید که برای فروش هر چه بیشتر و کسب رضایت مخاطبانتان حتما باید وبسایت تان را ریسپانسیو طراحی کنید تا عملکرد و ظاهر مناسبی روی موبایل ‌ها و تبلت ‌ها داشته باشد.
چرا که آمار نشان می‌دهد وب‌ سایت ‌هایی که سازگار با موبایل طراحی شده‌اند 62% فروش بیشتری نسبت به آنهایی که فکری برای طراحی موبایل نکرده‌اند داشته‌اند.

بازگشت سرمایه خواهید داشت

شاید در ابتدا به نظر برسد هزینه بالایی برای طراحی سایت حرفه ای پرداخت کرده‌اید، اما این را در نظر داشت باشید که وبسایتی که اصولی طراحی نشده باشد برایتان سودی نخواهد داشت، در عوض وب سایتی که تمامی استانداردها را رعایت کرده باشد و به نکات کوچک و بزرگ سئو و طراحی توجه داشته باشد در نهایت برایتان مخاطب بیشتر و فروش بیشتری بهمراه خواهد داشت که این مساله به مرور زمان سرمایه اولیه که بابت طراحی هزینه کرده ‌اید را بازمی‌گرداند.

جمع بندی

بازاریابی اینترنتی در دنیای امروز یکی از بهترین روش‌ها برای بدست آوردن مخاطب و مشتری جدید است. اولین قدم برای انجام این کار داشتن یک وب ‌سایت کاربردی با محتوای جذاب و مناسب است.
طراحی سایت حرفه ای می‌تواند راهی برای رسیدن به این هدف باشد. توجه به ظاهر سایت، نکات مربوط به سئو، سازگار بودن با دستگاه‌ های موبایل و تبلت، همه از جمله نکاتی هستند که در طراحی سایت حرفه ای باید رعایت شوند. برای اینکه سایتی با طراحی اصولی و استاندارد داشته باشید با ما در گروه بازاریابی و تبلیغات کوشا مشورت کنید.

[ad_2]