یک قدم جلوتر، یک پله بالاتر 

ثبت نام

ثبت نام در سایت

توجه: شما باید بعد از ثبت نام با اطلاعات خود وارد سایت شوید
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.
سبد خرید من
Search
Close this search box.
طراحی سایت

طراحی وب سایت و سئو

معرفی خود به دیگران

طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌شود.

در دنیای امروز با تغییر مسیر بسیاری از کسب‌ و کارهای سنتی به سمت کسب‌ و کارهای اینترنتی، بازار فعالیت‌هایی همچون طراحی سایت رونق زیادی پیدا کرده است، اما چگونگی طراحی وب ‌سایت، مراحل آن، اینکه از کجا و چطور آغاز شود، همچنین شرایط طراحی وب و میزان هزینه‌های آن از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 طراحی وب‌ سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.

طراحی وب‌ به چه دردی می‌خورد و هدف از طراحی آن چه می‌تواند باشد؟

در دنیای امروز تقریبا برای هر هدف، یک سایت طراحی می‌شود تا به‌ عنوان پایگاه اطلاع‌ رسانی‌، فروش و… مورد استفاده قرار گیرد.

موفق‌ترین این سایت‌ها آن‌هایی هستند که اصول طراحی و بهینه‌سازی سایت را به‌ درستی رعایت کرده‌اند تا محتوا را به مخاطبان خود نمایش دهند. طراحی و ساخت یک وب‌ سایت کارآمد و موفق، این امکان را فراهم می‌کند که در کمترین زمان، جدیدترین محصولات به‌ همراه مشخصات کامل آن‌، در اختیار مخاطبان قرار گیرد. این موضوع، رشد مشتریان و افزایش سود فعالیت اقتصادی را به‌دنبال خواهد داشت.

شرایط طراحی سایت

شرایط طراحی وب سایت نیز از موارد حائز اهمیتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. راه‌اندازی یک سایت نیز درست همانند راه‌اندازی یک فروشگاه است و باید برای آن مکان، نام مناسب، مدیر و… در نظر گرفت. راه‌اندازی یک سایت موفق نیاز به 4 بخش اصلی دارد که شامل موارد زیر است:

  • انتخاب نام دامنه مناسب
  • هاست (اجاره فضایی برای ورود، ذخیره اطلاعات و محتویات سایت)
  • طراحی قالب زیبا و کاربردی
  • سیستم مدیریت و کنترل سایت

هرچند در نگاه اول، فرایند طراحی وب سایت، سخت و طولانی به‌نظر می‌رسد اما ما در گروه طراحی سایت کوشا همراه و همگام شما هستیم تا با راه اندازی وب سایت خود، به بازارهای دیجیتالی و الکترونیکی ورود کرده و مسیر شکوفایی و پیشرفت خود را آغاز نمایید.

برخی از نمونه سایت های طراحی شده ما

فرم دریافت مشاوره رایگان

اطلاعات خود را وارد کنید تا برای شروع تغییر با شما تماس بگیریم

گیلان – رشت – بعد از پل بوسار – خیابان عسگری – بن بست یاسمن – ساختمان پارسا – واحد 9

09336441550

خط ویژه مشاوره

شعبه آنلاین کسب و کار