کاهش رتبه الکسا

همانطور که می دانید ، کاهش رتبه الکسا یکی از مهمترین اهداف تمامی مدیران سایت ها به شمار می رود. در این مطلب به بررسی نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل مخصوص آن خواهیم پرداخت.

طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل

مجموعه گروه بازاریابی کوشا به عنوان یکی از سیستم های ارائه دهنده خدمات مخصوص به افزایش ترافیک سایت و بهبود رتبه الکسا ، توانسته رضایت اغلب سفارش دهندگان خود را جلب نموده و مدیران سایت های مختلف را در کاهش رتبه الکسا تضمینی آن ها یاری نماید.

با توجه به تغییرات عمده در سیستم ، قیمت پلان های الکسا با کاهش عمده ای رو به رو شده و شما عزیزان می توانید با صرف هزینه اندک ، به صورت کامل تضمینی و موفقیت آمیز به رتبه موردنظر خود برسید. حال در این مطلب می خواهیم طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا را توضیح دهیم.

در زیر شما می توانید ۶ پلان مخصوص کاهش رتبه را مشاهده نمایید. این پلان ها شامل رتبه های زیر ۱۵۰۰۰ ، ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۱۵۰۰ و زیر ۷۰۰ می باشند. با انتخاب یکی از آن ها و انتخاب دوره پرداخت مورد نظر، به درگاه پرداخت متصل می شوید.

حال بایستی با وارد نمودن اطلاعات شخصی خود و همچنین آدرس سایت، روی گزینه پرداخت کلیک کنید و هزینه را از طریق درگاه بانک پرداخت نمایید.سپس باید فایل مخصوص را از اینجا دریافت نمایید.

این فایل شامل یک پوشه با پسوند است. سبک بودن این صفحات باعث می شود که الکسا متوجه تمامی بازدیدها شده و با محاسبه تمامی بازدیدها ، رتبه سایت شما به شکل بهتری بهبود پیدا می کند.همچنین باعث کاهش بانس ریت و افزایش سایت شما می شود.

شما باید پس از دانلود این فایل، وارد هاست سایت خود شوید و این فایل را در روت اصلی هاست (بخش public_html در cpanel یا directadmin) آپلود کنید.

پس از انجام این کار، باید از طریق سامانه پشتیبانی به ما اطلاع دهید تا سایت شما در سیستم اضافه شده و بازدیدها به صورت هدفمند و عالی روانه سایت شما شوند.

پس از رسیدن به رتبه موردنظر نیز میتوانید جهت تمدید اشتراک و یا ارتقا پلان درخواستی اقدام فرمائید.

حال که با نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا آشنا شدید، می توانید نسبت به بهبود رتبه سایت خود اقدام حاصل نمایید.